Ana içeriğe atla

İtalya Startup Vizesi

 PAKET İÇERİĞİ

- STARTUP ÖN BAŞVURU FORMU ŞABLONU

- İŞ PLANI ŞABLONU (GENEL İŞ PLANI – TÜM DETAYLARI YAZILI ANLATIM)

- İŞ PLANI ŞABLONU (FORM TÜRÜ İŞ PLANI- SORU CEVAP)

- 2 YILLIK FORMÜLLÜ FİNANSAL TABLOLARI - EXCEL

- ÖRNEK CV

- ÖRNEK SERMAYE AÇIKLAMASI

- ÖRNEK HİBE MEKTUBU

- ÖRNEK REFERANS MEKTUPLARI

- HAZIRLANACAKLAR LİSTESİ

- BAŞVURU VE İŞ PLANI YAZILIMI YOUTUBE VİDEOLARI

- 7/24 YOUTUBE ÜZERİNDEN SORU CEVAP

HAZIR PAKET ÜCRETİ- 3000TL 

Talep için : birolx@live.com


Kendi başınıza başvuramayacağınıza kanaat getirdiğinizde, başvuru ve iş planı yazılımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim için : birolx@live.com

Başvuru Şartları 
- 18 Yaşından büyük olmak 
- En az 2 yıllık Pasaporta sahip olmak
- Lise/Üniversite veya MEB onaylı ustalık/uzmanlık belgeli olmak
- Başvurulacak meslek/mesleklerle ilgili işçi veya iş veren olarak bir geçmiş sunmak
- İşiniz de, başvurucu olarak siz kilit isim olmalısınız
- Başvurulacak işler/meslekler yeni yüzyılın meslekleri olan Fintech, Biotech, Engineering, Creative, IT, Finans Danışmanlığı, Data Analist, Mühendislik, Mimarlık, Elektrik, Elektronik, Yazılım, Oyun, Arge ve yeni icatlar olduğu gibi, eski klasik meslekler de olabilir ( Restaurant, Cafe, Shop vs gibi) önemli olan, İtalya'nın bir eksiğini, ihtiyacını karşılıyor olması ve bir sorunu çözüyor olmasıdır.
- İşiniz hizmet sunan bir işte olabilir ürün satan bir işte
- Yıllık bir kar göstermek veya başarılı olma zorunluluğunuz yok
- Kuracağınız iş ile ilgili sağlam bir İş Planı sunmak
- Banka hesabınızda 50,000 Euro göstermelisiniz
- Kendiniz ve aileniz için, uzun süre yeterli olacak finansal güce sahip olmak(kira,gıda ve diğer fatura ve giderlerinizi karşılayabiliyor olmak)
- İtalya’da daha önce yasal olmayan yollarla bulunmamak
- Sabıkalı olmamak
- Tüm belgeler, İngilizce veya İtalyanca olabilir

Vizenin Avantajları
- Başvuran kişiler, eşlerini ve 21 yaş altı çocuklarını İtalya'ya götürebilecekler.
- Başvuran haricinde onunla birlikte giden herkes İtalya'da serbest işçi olarak çalışabilecekler ve eğitim hayatlarına devam edebilecekler.
- Dil şartı yok
- 5. yıldan sonra, süresiz oturum hakkı verilmesi
- 6. yılın başında vatandaşlık sınav hakkı verilmesi
- Bu vize ile, hem İtalya hemde AB ülkelerinde hem ticaret yapabilecekler hemde vizesiz dolaşım özgürlüğü elde edecekler.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hollanda Schengen Vizesi

Hollanda Schengen vizesi ile ilgili tüm dosyaları Word ve PDF olarak aşağıda indirme linklerinden bulabilirsiniz. Hollanda Schengen vizesi hakkında bilmeniz gerekeen tüm detaylar adında eklediğimiz PDF dosyasınız dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Hollanda bazı konularda Türk vatandaşlarına ekstrabazı sınırlamalar ve kısıtlamalar koymaktadır ve bunu malesef ankara anlaşmasına aykırı olduğu halde koymaktadır ve devam ettirmektedir. Bu yüzden Vize başvurunuzda ve ülkeye girerken mutlaka kurallara tam olarak uymaya çalıştığınızdan emin olun.   PDF DOSYALAR ➤   HOLLANDA SCHENGEN VİZESİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN TÜM DETAYLAR PDF OLARAK İNDİR ➤   HOLLANDA SCHENGEN VİZESİ İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI VE  HAZIRLANACAKLAR LİSTESİ PDF OLARAK İNDİR ➤ HOLLANDA SCHENGEN VİZESİ BAŞVURU FORMU PDF OLARAK İNDİR ➤   HOLLANDA SCHENGEN VİZESİ 18 YAŞ ALTI ÇOCUKLAR İÇİN DOLDURULMASI GEREKEN İZİN FORMU PDF OLARAK İNDİR ➤   HOLLANDA SCHENGEN VİZESİ BAŞVURU KONTROL LİSTESİ PDF OLARAK İNDİR   LİNKLER ➤   VİZE BAŞVUR

Almanya İş Arama İşçi Vizesi

Başvuru Şartları ➤  Vize başvuru formu, formlar başvuran tarafından  doldurulacak ve ıslak imza atılacak ve 2 adet olacak (Almanca)  (buradan izleyerek doldurabilirsiniz) ➤  En az 1 yıllık geçerliliği olan pasaport ve pasaportta kişisel bilgilerin bulunduğu sayfanın (fotoğraflı sayfa) 2 adet fotokopisi ➤  Lise, Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora diplomaları için Anabin'den  (buradan videomuzu izleyerek denkliğinizi kontrol edebilirsiniz)  alınan denklik belgesi (eğer denkliğiniz yoksa KMK dan denklik alınması gerekiyor) ve bunların noter aslı gibidir belgeleri ile Almanca veya İngilizce Yeminli Tercümeleri ➤  Lise, Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora diplomalarının ders içerikleri ve bunların noter aslı gibidir belgeleri ile Almanca veya İngilizce Yeminli Tercümeleri ➤  3308 sayılı kanunun 16. maddesi ile alınmış Kalfalık / Ustalık Belgesi ve bunların noter aslı gibidir belgeleri ile Almanca veya İngilizce Yeminli Tercümeleri ➤  3308 sayılı kanunun 16. mad

Almanya Schengen Vizesi

PDF DOSYALAR ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ GENEL UYGULAMA VE BİLGİLENDİRMELER DOSYASI PDF OLARAK İNDİR ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ İÇİN HAZIRLANACAKLAR LİSTESİ PDF OLARAK İNDİR ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ İÇİN BAŞVURU FORMU PDF OLARAK İNDİR   WORD DOSYALAR ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ İÇİN İNGİLİZCE NİYET MEKTUBUNU WORD OLARAK İNDİR ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ İÇİN TÜRKÇE NİYET MEKTUBUNU WORD OLARAK İNDİR   LİNKLER ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ ONLİNE BAŞVURU LİNKİ ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ BAŞVURU VE RANDEVU ALMA LİNKİ ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ RANDEVU DEĞİŞTİRME VEYA İPTAL LİNKİ ➤   ALMANYA SCHENGEN VİZESİ ÜCRETLERİ VE EK HİZMETLERİ BİLGİLENDİRME LİNKİ